Характеристика
Тип покриття двохстороння ( тиснення, рифлина)
Виробник Bruggan (Бельгійська технологія)
Розмір 150*25*2900мм.
Склад деривина – 50%, поліпропілен – 35%, адітиви 15%.
Модель: ELEGANT LIGHT 3D
Наявність: Є в наявності
Терасна дошка Bruggan Elegant Light 3D - композитний матеріал преміум-класу, що відрізняється своєю міцністю, екологічністю і прекрасні декоративні характеристики, за доступною для широкого споживача ціною.
Bruggan Elegant Light 3D широко застосовуються практично Скрізь з Використання СУЧАСНИХ технологій виробництва терасної дошки, Завдяк чому материал володіє всіма перевага натурального дерева, виключивши його недоліки. Такі як гниття, розсихання, Схильність до впливу грибків і шкідніків.
Дошка має двостороння конструкцію: одна сторона з глибоким структурних тисненням, достовірно відтворює рельєф деревини, а друга сторона - Рифлина з надійнім Захист від ковзання.
Дошка Bruggan Elegant Light 3D з успіхом может застосовуватіся як в індівідуальному, так і в комерційному будівництві для облаштування терас, веранд, альтанок, а такоже територій около басейнів і пірсів, набережних, та інших об'єктів, призначення для відпочинку на відкрітому повітрі.
Переваги терасної дошки Bruggan Elegant 3D
  • Глибоке структурних тиснення надає віняткову натуральність дошці по візуальнім і тактильні відчуттям.
  • Двостороння конструкція. Шкірні з двох поверхонь дошки можна використовуват в якості ліцьової.
  • Екологічність. Матеріал абсолютно нешкідлівій і не віділяє в Навколишнє середовище будь-якіх шкідливих Речовини.
  • Висока міцність. Терасна дошка может вітримати Досить Сильні впліву без будь-якіх пошкоджень.
  • Простота і ШВИДКІСТЬ монтажу , що не потребує спеціальніх навичок. При монтуванні терасної дошки, Використовують звічайні інструменти, призначені для ОБРОБКИ дерева, при цьом ШВИДКІСТЬ монтажу значний вище, чем у натуральної деревини.
  • Відсутність додаткової ОБРОБКИ. Для Збереження зовнішнього вигляд терасної дошки НЕ потрібне використовувати спеціальніх захисних складів, покриття лаками і фарбами під час Всього терміну ЕКСПЛУАТАЦІЇ.

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук