Характеристика
Виробник Tarkett
Загальна вага кг / м2 8,6
Застосування: комерційне, для будинку
Клас зносостійкості 23; 31
Укладка на теплу підлогу так, до 27С
Поверхня Extreme Protection
Тип дизайну дерево
Товщина мм: 4,4
Товщина захисного шару: мм 0,30
Модель: Progressive House
Наявність: Є в наявності
Результатом злиття двох найбільших компаній з виробництва підлогових покриттів стало об'єднання науково-дослідного потенціалу, впровадження виробничо-технічних досягнень, застосування найбільш ефективних методів менеджменту. Новий потужний концерн Tarkett Sommer виробляє за рік більше 300 млн кв.метрів підлогових і настінних покриттів на 25 заводах, розташованих в різних частинах земної кулі. Асортимент продукції, що випускається концерном «Таркетт» продукції тепер включає: комерційні і житлові ПВХ покриття, натуральний лінолеум, настінні покриття, ламінований і натуральний паркет, комерційні та житлові килимові покриття, а також покриття для спорту.
 
Магазини, банки, навчальні та медичні заклади, адміністративні та виробничі приміщення - давно і успішно в Україні використовуються вінілові покриття «Таркет». Добре зарекомендували себе гомогенні колекції «Таркет» Monolit, Eminent, Granit, Optima поповнилися новими модифікаціями і розширили кольорову гаму. Міцність і простота догляду досягаються завдяки системі захисту PUR і TOPCLEAN. Гетерогенні покриття додатково володіють протигрибковим і противобактериальной захистом SANITIZED, розробленої «Таркетт».
 
Відмінними технічними характеристиками володіють спеціалізовані колекції «Таркетт». Модифікації Antistatic запобігають накопиченню електричних зарядів в таких приміщеннях як комп'ютерні та телекомунікаційні зали, операційні, дослідницькі та навчальні лабораторії, цеху електронного та хімічного виробництва. У лікарнях, дитячих садах, школах рекомендується використовувати звукопоглинаючі колекції Acoustifloor від «Таркет». Вологонепроникні колекції підлогових і настінних покриттів «Таркетт» спеціально розроблені для вологих приміщень: ванних, душових, роздягалень, кухонь, пралень.

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук