Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0

Керамограніт

Керамограніт на підлогу — штучний матеріал, що імітує натуральний камінь. Виготовляється шляхом додавання у білу чи червону глину натуральних мінералів або гірських порід. По якості та зносостійкості матеріал не поступається натуральному каменю. Це досягається за допомогою спеціальної технології виготовлення.

Керамогранітна плитка може виготовлятись у квадратній, прямокутній або шестикутній формі. Вона гармонійно та природно виглядає в інтер’єрі і її можна поєднувати у будь-яких комбінаціях, утворюючи ексклюзивний дизайн інтер’єру. Використовують керамограніт для підлоги та оздоблення стін. 

Види поверхонь керамограніту

У каталозі сайту West Lion є плитка з різними фактурами поверхонь:

  • глянцеву плитку краще використовувати у приміщеннях з низькою вологістю повітря. Покриття плитки відображає світло та гарно блищить на сонці чи при освітленні. Мінусом є необхідність ретельного догляду за поверхнею, бо на глянці видно пил, краплі води та бруд;
  • матову плитку з керамограніту купити краще для ванних кімнат та великих приміщень. Матова поверхня має властивості розсіювання світла і на ній не видно пилу та крапель води;
  • структурна плитка на підлогу з керамограніту імітує поверхню каміння та дуже фактурно виглядає. Рекомендовано використовувати для зовнішнього облицювання чи для декорування поверхонь в дизайні приміщень. Не рекомендується використовувати для кухонь, бо фактурна структура поверхні буде накопичувати пил та жир, який дуже важко вимити без хімічно-активних речовин;
  • антиковзна плитка керамограніту у Львові має великий попит, бо фактурна поверхня підлоги зменшує небезпеку травми у місцях громадського використання або підвищеною вологою.

На керамограніт ціна на нашому сайті найбільш вигідна, бо ми реалізуємо її напряму від виробників. Це якісні матеріали для ремонту та оздоблення, які вже заслужили довіру та використовуються роками у задоволених клієнтів.

Купити керамограніт у плитці можна з доставкою у будь-яке місто України. Доставка по Львову безкоштовна. На сайті “WestLion” можна отримати консультацію щодо форми, складу та використання матеріалів, а також про правила оплати та доставлення.

Немає товарів

Вгору