Модульна плитка — дуже зручний матеріал для швидкого монтажу на садибних ділянках, альтанках, біля басейну, на ігрових майданчиках, фітнес-клубах та спортзалах, у промислових цехах та підприємствах. Вона може бути щільною, або у вигляді стільників, з дренажними властивостями. 

Плитку можна швидко встановити та демонтувати, якщо це необхідно, чи прибрати на зимовий період. Для цього у конструкції кожної секції є замковий механізм, який працює як пазли. 

Як вкладати дренажну модульну плитку

Залежно від виду плитки, відрізняється метод її укладання. Для дренажної та перфорованої плитки в місцях, де потрібно відводити воду, потрібно зробити дренажний шар. Його створюють таким чином: 

  • знімають шар землі товщиною до 20 см;
  • засипають рівним шаром пісок та утрамбовують його;
  • додають гравію, який засипають рівним шаром між поребриків;
  • викладають плитку та з’єднують замки між собою.

Якщо плитка назавжди монтується на цьому місці, потрібно вкладати її на цементно-піщаний розчин.

Для сухих ділянок, на яких не буває багато води, можна замість гравію покласти пінополістирольні листи, а на них плитку. Таким чином утворюється надійна та тепла поверхня, по якій завжди приємно ходити.

Монтаж модульної плитки в приміщенні

Для щільної плитки, яку потрібно покласти у приміщенні, потрібно менше приготувань. Достатньо чистої та рівної підлоги, на яку викладається послідовно плитка, поступово зчіплюючись між собою.

Великий вибір дизайну модульних плиток дозволяє експериментувати з кольорами, поєднаннями відтінків. У своєму дворі можна створити цікаве панно, яке буде і прикрашати та слугувати доріжкою. Для власників будинку, це справжня знахідка, бо боротьба з травою та брудом на ділянці не припиняється ніколи.