Шановні клієнти! 

В інтернет-магазині West Lion Flooring представлений широкий асортимент різноманітних покриттів для підлоги побутового та комерційного призначення. При виборі підлоги Ви маєте змогу отримати безкоштовну консультацію кваліфікованого фахівця, просто зателефонувавши за номером вказаним у правому верхньому кутку сайту або заповнивши форму зворотнього зв'язку. 

Умови оплати

Після оформлення замовлення в інтернет-магазині West Lion Flooring Вам зателефонує наш спеціаліст з метою уточнення інформації та підтвердження замовлення. Отримавши всю необхідну інформацію про об'єкт, менеджер надішле Вам рахунок на оплату, який Ви зможете оплатити в додатку Приват24, безпосередньо у відділенні банку або в терміналах самообслуговування.

Способи доставки

Компанія West Lion Flooring здійснює доставку товару по Львову та по всій Україні, доставка по області здійснюється при наявності вантажного відділення перевізника.

Умови доставки по Львову

Доставка товару в межах Львова здійснюється безкоштовно до під'їзду. Розвантажувально-навантажувальні роботи та підйом товару на поверх здійснюються за додаткову плату та обговорюється індивідуально.

Умови доставки по Україні

Доставка товару здійснюється логістичними компаніями Нова Пошта та Делівері по всій території України. Плата та доставку здійснюється покупцем згідно з тарифами перевізника.

Терміни доставки

Терміни доставки визначаються індивідуально до кожного товару та погоджуються при оформленні замовлення. У разі виникнення форс-мажорних ситуацій Вам одразу зателефонує менеджер та повідомить про це.

Вдалих покупок !