Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0

Модульна плитка

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

В асортименті компанії West Lion Flooring ви знайдете модульну плитку від відомих світових виробників, саме: Hestra, Prismatik, R-Tek та Performance, що відповідають усім стандартам та мають відповідні міжнародні сертифікати.

Що таке модульна плитка?

Модульна плитка - це універсальне покриття у вигляді блоків, яке виготовляється із високоякісної сировини, завдяки чому є досить міцним та довговічним.

Де можна монтувати модульну плитку?

У нашому асортименті ви знайдете модульну плитку як для комерційного так і для побутового використання. Вона ідеально підійде для монтажу у спортзалах, торгових центрах, паркінгах, складських приміщеннях, виробничих цехах, гаражах, СТО, виставкових майданчиках, тваринних фермах, причалах, біля басейнів.

 

 

Які переваги модульної плитки?

  • Надзвичайно простий монтаж. Іноді час і процес встановлення нового підлогового покриття є назвичайно важливими для бізнесу, адже зупитини виробництво на тривалй час є дуже затратним процесом. У такому випадку модульна плитка буде чудовим рішенням, так як укладання здійснюється дуже швидко та легко, потребує мінімальної підготовки основи та може укладатися навіть на нерівну підлогу. Цей процес є настільки простим, що досвід є зовсім непотрібним. Також монтаж плитки можна здійснювати за будь-якої температури у приміщенні, рекомендується лише дати покриттю можливість акліматизуватися протягом 24 годин.

  • Довговічність. Модульні покриття від виробників Hestra, Performance, R-Tek, Prismatik є надзвичайно довговічними та мають гарантію від виробника. Якщо згодом на одній із питок виникне пошкодження, її можна з легкістю витягнути та замінити, адже при монтажі не використовується клей та плитки прилягають нещільно.
Вгору