Компанія «West Lion Flooring» здійснює укладку та продаж якісної підлоги. Також, на професійному рівні проводимо монтаж підвісних стель, спортивних підлог, штучної трави. Досвід роботи наших майстрів складає більше 7 років. На всі роботи надаємо гарантію 1 рік. Ми знаємо головні секрети якісної та оперативної роботи, тому нам довіряють!

Наша команда

Наша команда – це молоді, креативні молоді люди з досвідом роботи. Головні якості співробітників «West Lion Flooring» – акуратність та окремий підхід до кожного клієнта. Керівництво компанії приділяє особливу увагу підвищенню рівня кваліфікації свого персоналу, шляхом проведення тренінгів та практичних навчань.

Головна перевага фірми – це комплексний підхід

Звернувшись у «West Lion Flooring» Ви зможете вибрати якісні і сучасні підлогові покриття відомих та перевірених виробників, які завершать дизайнерську ідею в інтер’єрі Вашого будинку або офісу. Матеріали, які пропонує компанія, поєднують у собі:

  • доступну ціну;
  • хорошу зносостійкість;
  • безпеку;
  • різноманітність відтінків і текстури.

При виборі матеріалів, клієнт зможе отримати кваліфіковані консультації фахівців. Вам підберуть правильну колірну гаму і розрахують необхідну кількість для певного приміщення. Ми встановили доступні ціни і орієнтуємось на широкого споживача.

Вибравши покриття, яке зацікавило можна відразу замовити професійне укладання підлоги і доставку на об’єкт. Замовляючи продукцію і послуги в одній фірмі, клієнт економить масу часу і нервів. Фахівці компанії «WestLion» завжди йдуть назустріч замовнику і проконсультують по будь-яким питанням.

Чому нам довіряють

Всі роботи здійснюються в точно обумовлені терміни. Незалежно від обсягу робіт, для нас важливий кожен клієнт. Серед надійних партнерів «West Lion Flooring» такі відомі компанії: «studio Z», «Мега Буд Захід»

Ми візьмемось за роботу будь–якої складності і на будь–якій площі. Технологічні можливості дозволяють виконувати великі обсяги робіт. В асортименті великий вибір лінолеуму, ковроліну та інших покриттів.

Як зробити замовлення

Зробити замовлення або отримати консультацію просто, достатньо зателефонувати за вказаними номерами фірми. Також, кожен клієнт має можливість викликати майстра для оцінки роботи. Переглянути запропоновану продукцію і дізнатися багато корисної інформації можна на нашому сайті. Звертайтесь до компанію «West Lion Flooring»!