Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0

Комерційний лінолеум

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

У компанії “WestLion” широкий вибір комерційних та напівкомерційних лінолеумів, ціна на які вас здивує. Це якісне покриття для підлоги від відомих виробників Швеції, Угорщини та Сербії. Бренди Forbo, Grabo, Tarkett — перевірені часом компанії, які мають довіру та всі сертифікати якості.

Комерційні та напівкомерційні лінолеуми призначені для використання у промислових приміщеннях та громадських місцях. Це покриття вищої категорії зносостійкості, які витримують великі навантаження та по міцності схожий на дорогий паркет чи плитку. 

Чим відрізняється комерційний лінолеум від напівкомерційного

Від побутового, лінолеум напівкомерційний та комерційний відрізняється підвищеною міцністю та зносостійкістю. Для житлового чи офісного приміщення використовують побутове чи напівкомерційне покриття. Для промисловості підходить комерційне. Обидва типи підходять для облаштування теплої підлоги.

Комерційний лінолеум

Найбільш довговічним та зносостійким покриттям є комерційний лінолеум. Він витримує великий пасажиропотік, механічне навантаження. Його використовують на складах, в торгових центрах, в цехах. Поверхня стійка до пересування меблів, проїзду невеликих карів. Витримує навантаження до 5 тонн і може служити 25 років. На комерційний лінолеум ціна найвища, але вона виправдовує себе у використанні.

Переваги комерційного лінолеуму:

 • стійкість до вологи;
 • не руйнується від хімічних речовин;
 • має антистатичні якості;
 • пожежостійкий;
 • зносостійкий.

Лінолеум буває гомогенним та гетерогенним. Відрізняються по складу та структурі. Гомогенні більш дешеві, але мають однорідну структуру. Покриття довго зберігає свій вигляд, яскравість кольорів та міцність. 

Гетерогенне покриття має багатошарову структуру, кожен з шарів має певні властивості, які покращують якість лінолеуму. По ціні дорожчі за гетерогенний лінолейм.

Напівкомерційний лінолеум

Напівкомерційне покриття має проміжні властивості між побутовим та комерційним. Воно міцніше за побутове, але не настільки, як комерційний лінолеум. Його можна купити для будинків, квартир, офісних приміщень, громадських місць, готелів, клубів.

Переваги напівкомерційного лінолеуму:

 • на напівкомерційний лінолеум ціна нижча за комерційний;
 • гарна звукоізоляція;
 • утеплення;
 • можливість поєднання з теплою підлогою;
 • зносостійкість;
 • вологостійкість.

На нашому сайті ви можете обрати самостійно покриття, або скористатись допомогою консультанта, який порадить необхідні для вас параметри лінолеуму. Він відрізняється по товщині, класу зносостійкості, розміру та країні виробнику.

Замовити покриття можна у Львові або по всій Україні з доставкою. Доставлення у Львові безкоштовне.

Вгору