Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0

Садовий паркет

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Облаштування прибудинкової території може займати кілька годин, якщо скористатися садовим паркетом. Це невеликі по розміру секції, які виготовляються з дерева, пластику, полімерних композитів. Монтаж секцій відбувається завдяки замкам по крайках плиток, які щільно зчіплюються та утворюють з паркету однорідну площину.

Облаштування ділянки починається з встановлення дренажного шару, потім поверхня вирівнюється та починається укладання паркетних плиток. Завдяки невеликим модулям, можна без обрізань підлаштувати паркет під будь-яку форму подвір’я. Плитку з деяких матеріалів потрібно розбирати на зиму, якщо у регіоні буває багато опадів.

Переваги садового паркету

  • Паркет можна використовувати для зовнішнього та внутрішнього покриття підлоги. Ним можна вимостити терасу, подвір’я, стежку у садку, підлогу в альтанці та на терасі.
  • Матеріал стійкий до механічного навантаження, зносостійкий та довговічний.
  • У паркеті є дренажні канавки, по ним волога відводиться з двору;
  • Поверхня паркету має рельєф від ковзання.
  • Плитки паркету легко вкладати та демонтувати. Також його можна переукладати кілька разів.
  • Паркет можна помити простою водою зі шланга.

Придбати садовий паркет можна на сайті “WestLion”. Тут найкращі ціни та якість, безкоштовна доставка по Львову. По Україні доставляємо за ціною перевізника. Ознайомтесь з асортиментом садового паркету, обирайте найкращий для вашої ділянки та починайте змінювати простір.
 

Вгору